Angles Morts

Naklejka „Martwe Pole”

Samoprzylepna folia polimerowa Oracal 3554 przeznaczona do efektownych, kolorowych, grafik zewnętrznych, do aplikowania na strukturalne, niezagruntowane powierzchnie, bezpośrednio na metal, plastik, baner, plandekę, cegłę, tynk lub beton. Grubość 70 mikronów. Biała mat. Druk solwentowy, druk UV, druk lateksowy.

Naklejki ostrzegawcze z martwym punktem ciężkiego pojazdu (Sticker Angles Morts)

Od 1 stycznia 2021 r. Wszystkie ciężkie pojazdy (ciężarówki do przewozu towarów i pasażerów) muszą umieszczać na swoim pojeździe naklejki ostrzegające o martwym polu (Sticker Angles Morts), tak aby było widoczne z boków i z tyłu pojazdu. Naklejki "Marte Pole" na tył pojazdu, muszą znajdować się po prawej stronie od 0,9 do 1,5 metra od ziemi. Po obu stronach naklejki "Martwe Pole" muszą być umieszczone z przodu (również między 0,9 a 1,5 metra od podłoża).

Obowiązek ten dotyczy pojazdów ciężkich o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony poruszających się w środowisku miejskim. Dekret wyłącza ze swojego zakresu z jednej strony pojazdy rolnicze i leśne, z drugiej zaś pojazdy służb zimowych i interwencyjnych w zarządzaniu autostradami lub drogami czteropasmowymi.

Nieprzestrzeganie tego obowiązku będzie karane grzywną 4 klasy. Więc unikaj tej kary i zamów szybko nasze naklejki "Martwe Pole" Angles Morts!

 

Naklejka Angles Morts ma 17 centymetrów szerokości i 25 centymetrów wysokości i jest wykończona zaokrąglonymi rogami.

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA - j.francuski